Často kladené dotazy

Otázky ohledně zboží

Ano, naše masky jsou bezpečné pro hokej a všechny jeho varianty. Masky prochází povinným testováním dle nejpřísnějších standardů vždy pouze u národních oficiálně certifikovaných testovacích institucí.

Jednotlivé typy masek byly vyvinuty tak, aby vyhovovaly různým tvarům hlavy.

Bříza – univerzální maska
Čeman – maska zúžena  v oblasti brady
Swiss – univerzální maska
ABS – vhodná pro chlapce do 12 let
Hašek – speciální maska; kopie dle brankáře Haška

Změřte si obvod hlavy krejčovským metrem, nejlépe ve výšce přibližně jeden centimetr nad obočím. Pokud je váš obvod hlavy na dolní hranici nebo zhruba uprostřed rozmezí , zvolte si pro Vámi vybraný typ helmy velikost uvedenou v aktuálním rozmezí. Pokud je naměřený obvod hlavy až na horní hranici uvedeného rozmezí nebo dokonce už zasahuje i do rozmezí pro větší velikost, zcela určitě je lepší zvolit velikost větší.

Velikost Obvod hlavy
XS 51 – 54
S 53 – 57
M 56 – 60
L 59 – 63
XL 62 – 65

Naše chrániče očí, nebo-li plexi jsou vhodná pro všechny typy těchto přileb: CCM, Bauer, Easton, Reebok.

Postup nákupu

Pro vytvoření objednávky nepotřebujete u nás zakládat účet. Doporučujeme Vám ho však založit pro lepší přehled objednávek a také při nových objednávkách nemusíte zadávat fakturační a doručovací údaje.

Objednávku vytvoříte jednoduše přidáním vybraných produktů do nákupního poše a následním vyplněním objednávkového formuláře. Poté Vás budeme kontaktovat na telefonním čísle uvedeném v objednávce pro upřesnění dalších detailů. 
Pokud máte speciální požadavky, můžete je uvést v poznámkovém okně při vyplňování objednávacího formuláře.

Ano, objednávku můžete vytvořit i telefonicky. Pro vytvoření telefonické objednávky volejte na tel.č. 274 779 840 během otevírací doby provozovny.

Ano, pokud chcete objednávku  zrušit nebo upravit, kontaktujte nás co nejdříve na telefonním čísle 274 779 840 nebo pomocí emailu rey@rey.cz. Prosíme v předmětu uvést číslo objednávky, pokud byla vytvořena přes e-shop nebo jméno a datum objednávky, pokud byla vytvořena telefonicky.

Pokud některé z uvedených údajů uvedené u Vaší objednávky jsou uvedené chybně nebo nesprávně, tak nás prosím kontaktujte během pracovní doby na tel.čísle 274 779 840 nebo pomocí emailu na rey@rey.cz,v předmětu prosím uveďte číslo objednávky.

Pokud jste zapomněli heslo, můžete ho resetovat na přihlašovací stránce. Pokud se i přesto heslo nepodaří obnovit, kontaktujte nás pomocí emailu na rey@rey.cz.

Ceny a doručení

Etiam vitae ante ut purus auctor volutpat. Sed fringilla magna sed justo facilisis hendrerit. Sed porttitor in mauris ac lobortis. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nunc fringilla, metus eget rutrum dictum, mauris ipsum consectetur felis, in sagittis diam ligula et velit. Duis iaculis dictum sem, in blandit lorem mollis vel. 

Nunc fringilla, metus eget rutrum dictum, mauris ipsum consectetur felis, in sagittis diam ligula et velit. 

  1. Etiam vitae ante ut purus auctor volutpat.
  2. Sed fringilla magna sed justo.
  3. Sed porttitor in mauris ac lobortis.
  4. Pellentesque fames ac turpis egestas.
  5. Nunc fringilla

Lorem metus eget rutrum dictum, mauris ipsum consectetur felis, in sagittis diam ligula et velit. Duis iaculis dictum sem, in blandit lorem mollis vel.

Naším zákazníkům se snažíme vyhovět a vyrobit masku co nejrychleji, avšak přesnou dobu doručení nemůžeme garantovat, jelikož ta záleží na několika aspektech, z nichž nejpodstatnější je Airbrush Design. 
Můžete nás však kontaktovat a my Vás o postupu Vaší objednávky budeme informovat.

Ceny na Airbrush jsou velmi individuální záležitostí. Teprve až po zaslání návrhu a dalších upřesněních jsme Vám schopni práci nacenit.

Záruka & reklamace

Ano, na veškeré zboží zakoupené v naší kamenné prodejně v Praze a na našem e-shopu se vztahuje standardní 2letá záruka. Právnickým osobám může být v některých případech záruka zkrácena na 12 měsíců.

Pokud chcete zboží reklamovat, doporučujeme si nejdřív přečíst naše obchodní pomínky.
Reklamační formulář můžete stáhnout zde.
Ano, nabízíme jak pozáruční opravu pro všechny naše masky, tak i repasi, platí to i pro starší modely masek, které nyní nejsou v nabídce. Pro více informací přejděte do kategorie repasování.

Ostatní